Haber

Alman Youtuber, Taksim’de maç bileti aradı

ŞAMPİYONLAR Ligi final maçını izlemek için İstanbul’a gelen Alman Youtuber, Taksim meydanında broşür dağıtarak maç bileti aradı.

İngiliz ekibi Manchester City ile İtalyan ekibi Inter arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için Almanya’dan İstanbul’a gelen Youtuber Toni Leuschke, maçın başlamasına saatler kala bilet bulamayınca çareyi buldu. Taksim meydanında broşür dağıtın. Üzerinde ‘Bilet Aranıyor’ yazılı broşürler dağıtan Alman youtuber, talep edilen yüksek ücretler nedeniyle henüz bilet bulamadığını belirtti.

BİLET BULAMAZSAM YENİKAPI’YA GİDECEĞİM

Toni Leuschke, Evet, bu futbol gezisinde tecrübeliyim. Şampiyonlar ligi finalinde 13. yılım. Bu duruma ilk kez düşmüyorum. Vazgeçmeden bilet aramaya, futbol gibi şansımı denemeye devam edeceğim. İnsanlar buraya metroyla geliyor, belki cebinde fazladan bileti vardır da bana satabilir. Bilet bulamazsam Yenikapı’ya gideceğim. Final maçını orada büyük ekranda izlemeyi planlıyorum. Yaklaşık 20 broşür dağıttım, saçma sapan fiyatlar teklif ettim. Burada, Taksim’de bilet almak isteyen çok kişi var. 5 bin Euro 2.500 Euro fazla da olsa 500 Euro ödeyeceğim. Ben bir Bayern Münih taraftarıyım, takımım finale kalamadı ama amacım finali izlemekti.

doganyolajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu